MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14897123
nr 1489 7123
Fåtölj
Läder
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:19:24
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr